Kim jesteśmy? Laboratorium Psychologiczno- Terapeutyczne NeuroLines, to zespół ekspertów z dziedziny psychologii, psychoterapii i pedagogiki. Specjalizujemy się w trzech obszarach: terapii neurofeedback (EEG Biofeedback), terapii metodą Warnkego oraz pomocy psychologicznej i pedagogicznej. Jesteśmy certyfikowanymi neuroterapeutami, a także posiadamy ukończone szkolenie w zakresie neurofeedbacku zgodne z amerykańskimi standardami BCIA. Ponadto uzyskaliśmy zaświadczenia potwierdzające wiedzę i umiejętności prowadzenia diagnostyki oraz terapii Metodą Warnkego.

Naszym celem jest świadczenie profesjonalnej pomocy w kryzysach wewnętrznych, wspieranie na ścieżce rozwoju i dostarczanie efektywnych sposobów poprawy jakości życia.

W naszej pracy korzystamy z najnowszych metod terapii, innowacyjnych osiągnięć psychologii i pedagogiki oraz neurotechnologii. W diagnostyce stosujemy urządzenia cyfrowe, co pozwala wysoce zobiektywizować pomiar czyli znacząco obniżyć błędy interpretacyjne wyników badania, a także osiąganych efektów terapii.

Zespół:

Piotr Wyszomirski

Psycholog, psychoterapeuta

Absolwent Wydziału Filozofii Chrześcijańskiej Uniwersytetu im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, na kierunku psychologia. Obecnie, kształci się w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie. W swojej praktyce kieruje się założeniami nurtu integracyjnego.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w Centrum Psychologiczno-Pastoralnym w Płocku, Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych „Drewnica” w Ząbkach na Oddziale Zamkniętym Ogólnym. Współpracował z Mokotowskim Hospicjum Świętego Krzyża w Warszawie jako psycholog, konsultant. Rozwijał swoje umiejętności w Instytucie EEG, Międzynarodowym Centrum Leczenia Stresu, Ośrodku Leczenia Zaburzeń Procesu Uczenia się i Zachowania oraz w Klinice Zdrowia i Rozwoju Osobistego Medico – Brain. Wykonywał autorskie programy szkoleniowe, warsztaty z zarządzania stresem i kompetencji miękkich dla firmy Euroconsultant Sp. z.o.o. Aktualnie współpracuje z Poradnią Zdrowia Psychicznego oraz Oddziałem Dziennym Psychiatrycznym w Płońsku.

Inne: szereg szkoleń, kursów z zakresu terapii dzieci i dorosłych metodą neurofeedback, behawioralną, a także podnoszących wiedzę i zdolności w diagnostyczne psychopatologicznej.
E-mail: neurolines@neurolines.pl
Telefon: 505-502-784

Anna Mateuszczyk

Lekarz, pediatra

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Lekarz z wieloletnim doświadczeniem. Jest Dyrektorem Centrum Medycznego Mama i ja.
E-mail: youremail@sampe.com
Phone: (800) 555-1234

Grażyna Banaszek

Lekarz, neurolog dziecięcy, doktor nauk medycznych.

Specjalizuje się miedzy innymi w ocenie funkcjonowania układu nerwowego dzieci z takimi problemami jak: bóle głowy, utraty świadomości, niedowłady. Diagnozuje również metodą Vojty niemowlęta z grupy ryzyka, prowadzi dzieci rehabilitowane z opóźnieniem psychoruchowym, z zespołem Downa, mózgowym porażeniem dziecięcym, uszkodzeniami okołoporodowymi splotów ramiennych, przepuklinami oponowo-rdzeniowymi, artrogrypozami.
E-mail: youremail@sampe.com
Phone: (800) 555-1234

Kim jesteśmy 2 kwietnia, 2013